Skip Navigation Links > O společnosti


Společnost ViaPharma působí pod současným názvem na českém trhu od října 2013. Do té doby nás partneři znali jako Gehe Pharma. Změna jména firmy souvisí se změnou vlastníka, kterým je dnes skupina Penta Investments. Ta převzala naši společnost od české divize německého farmakoncernu Celesio. Společný majitel naší firmy a společnosti Česká lékárna holding do značné míry předurčuje našeho hlavního odběratele, kterým jsou lékárny Dr. Max. Dodáváme ale i nezávislému trhu a také do nemocnic, reprodukčních klinik, hospiců a domovů seniorů. Řadíme se mezi přední tuzemské distributory léčivých přípravků.

Na území ČR provozujeme tři moderní distribuční centra v Pavlově na Kladně, v Brně a Ostravě. Díky skladovým prostorám vybaveným nejmodernější technologií poskytujeme lékárnám a nemocnicím kompletní dodavatelský servis. Naším cílem je vybudovat si pozici preferovaného partnera první volby v nemocničním prostředí; za tím účelem vznikl projekt ViaPharma – Partner Vaší nemocnice.

Garantujeme, že námi dodávané přípravky budou i v budoucnu v tu správnou dobu na správném místě a ve správné kvalitě. Přivážíme zdraví.

 

 

Ke stažení: