Sklad Pavlov (DSV, Logistická 100, Pavlov)

 

 

 

Co Vám můžeme nabídnout?

- stravenky v hodnotě 120 Kč (55 % hradí zaměstnavatel)

- příspěvek na dopravu

- férové nadřízené

- 25 dní dovolené, protože odpočívat musí každý

- MultiSport kartu

- všechny přesčasy jsou evidované a proplacené

- moderní a čisté pracovní prostředí

- odměny k pracovnímu výročí

- pojištění odpovědnosti za škodu hrazené zaměstnavatelem

- akce doporuč známého – odměna ve výši 10.000 Kč za doporučeného kandidáta

- zaměstnaneckou slevu na nákup produktů a širokou nabídku dalších zaměstnaneckých benefitů

- sezónní bonusy

 

 

Operátor/ka expedice

 

Pracovní náplň:

Vaší náplní práce bude především vychystávání zboží podle objednávek lekáren. Budete manipulovat s lehkým zbožím (léky, čaje, krémy,...) a kontrolovat šarže zboží a jejich kvalitu a množství. Budete vyskladňovat zboží externím dopravcům a v případě potřeby pomůžete skladu.Nudit se u nás rozhodně nebudete. Ničeho se nebojte! Na vše Vás připravíme.

 

Více informací:

Jste ochotný/á pracovat v dvousměnném režimu - ranní (6-14h) a odpolední (14-22h)? Nevadí Vám 2x do měsíce přijít do práce v neděli od 13,00 do 20,00 hodin?  Tak potom hledáme právě VÁS! Nástup ihned či dohodou.

 

 

Pracovník/ce příjmu

 

Pracovní náplň:

Vaší náplní práce bude především přebírání zboží a důsledné ověřování šarží a expirací výrobků. Nudit se u nás rozhodně nebudete. Ničeho se nebojte! Na vše Vás připravíme.

 

Více informací:

Jste ochotný/á pracovat v dvousměnném režimu - ranní (6-14h) a odpolední (14-22h)? Tak potom hledáme právě VÁS! Nástup ihned či dohodou.

 

 

Pracovník/ce cenového příjmu

 

Pracovní náplň:

Vaší náplní práce bude především příprava elektronických dodacích listů pro příjem zboží, vytváření vstupních dokladů, komunikace s dodvateli a návaznými odděleními, cenění položek a další,... Nudit se u nás rozhodně nebudete. Ničeho se nebojte! Na vše Vás připravíme.

 

Více informací:

Jste ochotný/á pracovat v dvousměnném režimu - ranní (6:30-15h) a odpolední (12-20:30h)? Máte SŠ vzdělání? Ovládáte MS Office? Máte již zkušenosti na obdobné pozici? Tak potom hledáme právě VÁS! Nástup ihned či dohodou.

 

 

 

 

Prosíme Vás, aby jste nám zaslali Váš životopis na uvedený kontakt:

 

Kristýna Hrdinová (HR Generalista)

[email protected]
tel: +420 703 822 871

 

 

Na Vaše životopisy se těšíme. Napíšeme či zavoláme všem uchazečům. Vybrané kandidáty pozveme na úvodní pohovor, provedeme po skladě a seznámíme Vás s Vaší budoucí prací, kolegy, kolegyněmi a vedoucími. Přijďte se k nám podívat!